Pořadatelům

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení současní, ale i minulí a budoucí pořadatelé!

Jsem Adam Katona, písničkář a zpěvák. Mám za sebou letitou hráčskou a pěveckou zkušenost (viz. historie). Mé 1. autorské album Pod lampou skloněnou (Indies Happy Trails Records 2007) zaštítil, křtil a sleeve note opatřil publicista Jiří Černý, který pravidelně hrává mé nahrávky ve svých besedách po republice, také ve svých pořadech v Českém rozhlasu Praha např. Klub osamělých srdcí seržanta Pepře, Libeček. Mé písně jako Korále z rybízu, Pod lampou skloněnou byly po vydání alba např. v 1. desítce hitparády Kolem se toč na rádiu Proglas, někdy i vyhrávaly. Mám na kontě také řadu překladů anglických textů (Bob Dylan, Nick Lowe, Johnny Cash). Jsem autorem několika set písní v žánrech folk, folkrock, chanson, country, zkusil psát i pro jiné zpěváky. V září 2011 jsem vydal další studiovou řadovou desku s názvem Můj vzkaz doletí. Písně z tohoto alba hraje Countryradio, Rádio Proglas, Rádio Folk. Věnuji se také literatuře, vydávám povídky, poezii (Lehce osamělí kluci od široké řeky, ANDREA a jiné básně), i romány (Pseudoprávníci). Neustále se věnuji práci na nové tvorbě a dokončování demonahrávek pro další alba. Mám zkušenosti s hraním v jakýchkoli prostorách, od městských akcí a divadelních sálů, až po hospůdky a malé čajovny a kluby a s úspěchem jsem vystupoval před jakýmkoli publikem od mládeže až po seniory. Na pódiu jsem se již potkal s většinou jmen českého folku. Na vystoupeních kladu důraz na energii, atmosféru, texty, poetiku. Mohu zahrát prakticky kdekoli a na jakémkoli místě!

Nabídka 2015/2016

1. Sólový recitál, klasický koncert 2H (vlastní repertoár - průřez největších hitů od mé rané tvorby až po současnost, nejžádanější písně z alb Pod lampou skloněnou a Můj vzkaz doletí.

2. Vzpomínkový koncepční monotematický pořad 2H (Možno např. Karel Kryl, Johnny Cash).

3. Country zábavy, večírky, rodinné oslavy 2H - 6H - repertoár sestavený z české country 70. - 90.let, proložený americkou country (Johnny Cash, John Denver atd.), proložený autorskými písněmi.

4. Literární čtení autorských básní a prózy. Možno propojit i s hudebním recitálem. Čajovny, knihovny atd.

Varianty vystoupení:

1. Sólový recitál s kytarou

2. S některými ze svých hudebních přátel, spoluhráčů a kolegů např. s rockovým kytaristou Richardem Janem Müllerem The Partisan)

Zvuk:

Možno i vlastní, jinak k dispozici dva zkušení profesionální zvukaři.

Ceník variant vystoupení + cestovné + ceny za zvukaře + repertoárový list e-mailem na vyžádání.

Pro externí zvukaře:

add. varianta 1. ob. jack pro el. ak. kytaru, kabel, nástrojový mikrofon, zpěvový mikrofon se stojanem (zpěv vestoje), monitor.

add. varianta 2. uvedené + linka na el. kytaru, monitory.

Kontakty:

Adam Katona

tel.: 731 050 354

mail: katona@email.cz

zvukaři: Jan Banach - banach@seznam.cz tel.: 737 506 383

Martin Burket - zvuk@burketaudio.cz tel.: 776 212 736, web: www.burketaudio.cz

webmaster: Adam Katona

původní webmaster, pilotní webmaker a designer: Jan Kulka jan.kulka@email.cz

Plakát AK pro pořadatele: zde